Kilka słów o mnie.

Nazywam się Joanna Lewicka. Jestem teologiem. Skończyłam teologię na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Obecnie studiuję na 3 stopniu. Zdobyłam licencjat teologiczny i konsekwentnie zmierzam do doktoratu. Moje zainteresowania teologiczne są bardzo szerokie. Pracę magisterską obroniłam z prawa kanonicznego. Pracę doktorską piszę z teologii duchowości, na temat rodziny.

Jestem też żoną jednego męża, mamą dwóch córek, po trochę kucharką, gospodynią, dekoratorką wnętrz, pielęgniarką, zaopatrzeniowcem i menadżerem domowym.
Lubię ciepłą kawą (najlepiej z mlekiem), miękkie swetry, książki (od biografii po sagi historyczne i poradniki), lubię wschody słońca, wypieki domowe, lubię sprawiać innym radość, lubię wszelkie DIY, lubię ciszę i rękodzieło. Jednego dnia czytam teologiczne artykuły, za chwilę szyje sukienki dla Barbie, smażę naleśniki i zaklejam zdarte kolano. To wszystko czasami niemal jednocześnie. A od teraz jestem również blogerką 🙂
Dziękuję mojemu mężowi, bo bez niego nie mogłabym tego wszystkiego pogodzić. To on jest moją inspiracją, motorem działania oraz autorem całego technicznego zaplecza.
Wielkie podziękowania należą się też dobremu Bogu, bo ostatecznie to On jest źródłem i celem.

Zapraszam Cię w podróż po moim miejscu w sieci, po moim blogu. Ta podróż to jedynie fragment drogi, na końcu której wszystko i tak zmierza do Domu, w ramiona Miłości. Zapraszam Cię do czytania, zastanawiania się, kontestowania, poddawania w wątpliwość, stawiania pytań i wspólnego odkrywania.

O tym skąd się wzięło TeDeo przeczytasz tutaj.